0
atleten
0
landen
0 +
onderdelen
0 +
medailles

eindstand daltolympics 2020

DALTOLYMPICS CEREMONY NIGHT

Dé avond die je niet mag missen! Schrijf de volgende datum vast in je agenda, en zet er direct een grote cirkel omheen:

zaterdag 23-mei vanaf 19:30, LIVE op ons Youtube kanaal!

Lees ook de informatie via de Dalto website!

geen olympische spelen in 2020.
maar wel de daltolympics

Daltolympics

BREAK: De olympische spelen gaan toch door! Namelijk bij Dalto! Daltolympics is HET evenement van het voorjaar voor jong en oud waar iedereen vanuit huis aan kan deelnemen!

Wat zijn de Daltolympics?

De Daltolympics is een online competitie waarin verschillende landen bestaande uit 3 tot 5 teamleden strijden om zo veel mogelijk medailles binnen te halen. De spelen bestaan uit 15 Daltolympische onderdelen die iedereen thuis kan doen. Ze worden online uitgezonden, daarnaast worden ook alle standen, records en medailles bijgehouden!

olympic-gold-medal-PZDBT7E

De spelregels

De Daltolympics kunnen niet gespeeld worden zonder spelregels. Bovendien is de belangrijkste spelregel plezier maken. Om het stukje plezier maken optimaal te stimuleren heeft het DaltoLympic Comité 10 belangrijke spelregels opgesteld. Lees ze goed door vóórdat jouw land een opdracht indient!

Vanuit het DaltoLympic Comité wensen wij alle deelnemende landen VEEL PLEZIER!

de eindstand

LandDeelnemersGoudZilverBronsSteenHoutStand in punten
Niger45312268
Cook Eilanden53253066
Bahama's54223164
Groenland34312360
Malediven52416052
Marokko52341352
IJsland54106251
Taka Tuka land51435051
Malta51416146
Argentinie51405246
Bermuda52323245
Fuerteventura44014244
Bonaire41124343
Zimbabwe42214339
Belgie51322339
Guadeloupe51232437
Vaticaanstad42016336
Bhutan51216236
Verenigde Arabische Emiraten51035334
Suriname40027234
Nederland53004433
Denemarken50129033
Zwitserland52023131
Mallorca42022430
Amerikaanse Maagdeneilanden50225230
Noorwegen30029230
West-Sahara41115329
Mongolie51015427
China50027427
Duitsland51103523
Kiribati31005623
Canada30106522
Italie40003819
Friesland50015418
Australie30004412
Polen51002011
Zweden4001219
Nieuw-Zeeland3000248
Madagaskar5000237
Hawai3000146
Curacao5000135
Frankrijk4000124
Costa Rica5000102
India4000022
Tonga3000022
Engeland3000011
Nigeria5000011
Zuid-Afrika4000000

de verborgen opdracht!

Nog één laatste puzzel vanuit het DC. Misschien was het sommigen van jullie al wel opgevallen: de verborgen opdracht van het DC. Heb jij de aanwijzingen al langs zien komen? Was wel duidelijk toch?

De deadline voor het insturen van het antwoord van deze verborgen opdracht is:
donderdag 14 mei 2020 om 12.00 uur ’s middags

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

DALTO'S GOT TALENT!

Dalto Got talent (DGT) is hét finaleonderdeel van de Daltolympics! De afgelopen weken hebben jullie ontzettend hard gewerkt om zoveel mogelijk medailles binnen te halen voor jullie land. Zoals jullie weten is elke medaille een aantal punten waard. Dit heeft geleid tot de huidige stand, maar dit is uiteraard nog niet de eindstand, want die zal bekend worden na de grande finale “Dalto Got Talent”. 

Inleveren kan tot: Zondag 17 mei 2020 vóór 12.00 uur ‘s middags

Dagen
Uren
Minuten
Seconden

dalto lympics

de aanval leidt tot olympische medailles

Scroll naar top

Hoe werkt het?

Elke dinsdagavond en vrijdagavond wordt er stipt om 19.00 uur een Daltolympisch onderdeel gepubliceerd. Vanaf dit moment heb jij met je team de tijd om een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten. Als team stuur je binnen de deadline het videobewijs van het beste resultaat van een teamlid op naar het anonieme Daltolympisch comité. Er zitten ook onderdelen tussen waarbij je als teamgenoten moet samenwerken! Vervolgens zullen deze geplaatst worden op www.daltolympics.nl en zullen de medailles van het onderdeel worden uitgereikt. Uiteraard zal er op de website ook een medaillespiegel worden bijgehouden en is er een mooie prijs te verdienen voor het winnende land!! De hele vereniging  en andere teams kunnen dus meegenieten, maar het leukste is natuurlijk als jij samen met jou teamgenoten of vrienden ook meedoet! Je hoeft géén lid te zijn van Dalto om mee te spelen! Voel je vrij mee te spelen als niet-Dalto lid! Sterker nog, dat lijkt ons alleen maar leuk! Hoe meer spelers, hoe meer vreugde!

Wordt ook Daltolympiër!

Durf jij met jou (Dalto) vrienden de strijd aan tegen de andere landen? Maak zo snel mogelijk een team van 3 tot 5 spelers. En een tip van de organisatie: Varieer in je team met geslacht én leeftijd! Zorg dat je een app-groep maakt met elkaar, want je zult bij sommige onderdelen goed moeten samenwerken! Ga voor de winst, maar heb vooral veel lol met elkaar!!

De spelregels

De 10 spelregels van de  Daltolympics:

  1. Deelname aan Daltolympics kan alleen na inschrijving van een team met 3 tot 5 personen.
  2. Elk team krijgt een land toegewezen
  3. Elke dinsdag en vrijdag 19.00 uur komt er een Daltolympisch onderdeel online.
  4. Maak een whatsapp groep aan met je teamgenoten.
  5. Bespreek het onderdeel en behaal individueel of als team (afhankelijk van onderdeel) een zo goed mogelijk resultaat.
  6. Elk onderdeel kan thuis worden uitgevoerd en zal soms gefilmd moeten worden met je telefoon.
  7. Stuur het gevraagde resultaat naar het Daltolympisch comité. Dat kan via de knop ANTWOORD INZENDEN op elk onderdeel pagina. Let wel op, het DC behandeld 1 inzending per land. Je eerste inzending is dus definitief. Controleer alle antwoorden goed voordat de inzending wordt verstuurd naar het DC.
  8. Video’s, foto’s, of antwoorden waarin wordt gesjoemeld, worden als ongeldig verklaard!!

Let op:

  1. Elk gevraagd antwoord van een dinsdagavond onderdeel moet voor donderdag 12.00 uur ingestuurd zijn.
  2. Elk gevraagd antwoord van een vrijdagavond onderdeel moet voor maandag 12.00 uur ingestuurd zijn.

Reglementen rangorde:

De verdeling van de punten gaan als volgt:

1e plek: Gouden medaille is waard: 7 punten
2e plek: Zilveren medaille is waard: 5 punten
3e plek: Bronzen medaille is waard: 4 punten
4e plek: Stenen medaille is waard: 2 punten
5e plek: Houten medaille is waard: 1 punten
6e plek of lager: Meedoen is belangrijker dan winnen..

Veel plezier namens het Daltolympisch comité!