Zwitserland

Dit land speelt mee met 5 deelnemers

2

0

2

3

4

Zwitserland - Daltolympics.nl

HUP GEEL!

De deelnemers van Zwitserland

Naam
Geslacht
Leeftijd
Lonneke
Vrouw
12 jaar oud
Dina
Vrouw
12 jaar oud
Nicole
Vrouw
14 jaar oud
Kevin
Man
22 jaar oud
Patrick
Man
22 jaar oud

Laatste uitslag

LandInlevermomentMedaille
Niger11/5 - 22.33uGoud
Zwitserland11/5 - 22.38uGoud
IJsland11/5 - 22.45uGoud
Bhutan12/5 - 12.00uZilver
Zimbabwe12/5 - 12.45uZilver
Cook Eilanden12/5 - 12.58uZilver
Malediven12/5 - 14.00uZilver
Bermuda12/5 - 17.05uZilver
Malta12/5 - 18.10uZilver
Groenland12/5 - 23.58uZilver
Marokko12/5 -12.30uZilver
Taka Tuka land13/5 - 20.33uBrons
Verenigde Arabische Emiraten13/5 - 23.30uBrons
Bonaire14/5 - 10.15uBrons
Bahama's11/5 - 21.30u - Leus correct, niet het juiste bewijs.Steen
China12/5 - 21.00u - Leus correct, niet het juiste bewijs.Steen
Vaticaanstad11/5 - 23.05u - Leus correct, niet het juiste bewijs.Steen
Noorwegen12/5 - 21.00u - Erg creatieve inzending.Hout

de stand

LandDeelnemersGoudZilverBronsSteenHoutStand in punten
Niger45312268
Cook Eilanden53253066
Bahama's54223164
Groenland34312360
Malediven52416052
Marokko52341352
IJsland54106251
Taka Tuka land51435051
Malta51416146
Argentinie51405246
Bermuda52323245
Fuerteventura44014244
Bonaire41124343
Zimbabwe42214339
Belgie51322339
Guadeloupe51232437
Vaticaanstad42016336
Bhutan51216236
Verenigde Arabische Emiraten51035334
Suriname40027234
Nederland53004433
Denemarken50129033
Zwitserland52023131
Mallorca42022430
Amerikaanse Maagdeneilanden50225230
Noorwegen30029230
West-Sahara41115329
Mongolie51015427
China50027427
Duitsland51103523
Kiribati31005623
Canada30106522
Italie40003819
Friesland50015418
Australie30004412
Polen51002011
Zweden4001219
Nieuw-Zeeland3000248
Madagaskar5000237
Hawai3000146
Curacao5000135
Frankrijk4000124
Costa Rica5000102
India4000022
Tonga3000022
Engeland3000011
Nigeria5000011
Zuid-Afrika4000000

De eindstand komt vanavond na de live uitzending online!

Scroll naar top

De spelregels

De 10 spelregels van de  Daltolympics:

  1. Deelname aan Daltolympics kan alleen na inschrijving van een team met 3 tot 5 personen.
  2. Elk team krijgt een land toegewezen
  3. Elke dinsdag en vrijdag 19.00 uur komt er een Daltolympisch onderdeel online.
  4. Maak een whatsapp groep aan met je teamgenoten.
  5. Bespreek het onderdeel en behaal individueel of als team (afhankelijk van onderdeel) een zo goed mogelijk resultaat.
  6. Elk onderdeel kan thuis worden uitgevoerd en zal soms gefilmd moeten worden met je telefoon.
  7. Stuur het gevraagde resultaat naar het Daltolympisch comité. Dat kan via de knop ANTWOORD INZENDEN op elk onderdeel pagina. Let wel op, het DC behandeld 1 inzending per land. Je eerste inzending is dus definitief. Controleer alle antwoorden goed voordat de inzending wordt verstuurd naar het DC.
  8. Video’s, foto’s, of antwoorden waarin wordt gesjoemeld, worden als ongeldig verklaard!!

Let op:

  1. Elk gevraagd antwoord van een dinsdagavond onderdeel moet voor donderdag 12.00 uur ingestuurd zijn.
  2. Elk gevraagd antwoord van een vrijdagavond onderdeel moet voor maandag 12.00 uur ingestuurd zijn.

Reglementen rangorde:

De verdeling van de punten gaan als volgt:

1e plek: Gouden medaille is waard: 7 punten
2e plek: Zilveren medaille is waard: 5 punten
3e plek: Bronzen medaille is waard: 4 punten
4e plek: Stenen medaille is waard: 2 punten
5e plek: Houten medaille is waard: 1 punten
6e plek of lager: Meedoen is belangrijker dan winnen..

Veel plezier namens het Daltolympisch comité!